SKYPE

Apie mus

„MIGRACIJA123“ specializuojasi verslo organizavimo Lietuvoje, įmonių steigimo, pirkimo-pardavimo ir pertvarkymo paslaugų sferoje bei turi ilgalaikę patirtį, dirbant su užsieniečiais, norinčiais gyventi ir dirbti Lietuvoje, gauti Šengeno vizą, leidimą gyventi arba kvalifikuotą pagalbą migracijos klausimais.

2011 m. „MIGRACIJA123“ portalo paslaugos ėmė plačiai plisti Lietuvoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Ukrainoje, Gruzijoje, Armėnijoje ir kitose šalyse.

Klientai

Mūsų klientų sąrašą neseniai papildė Kazachijos, Moldovos, Italijos, Švedijos, Pakistano piliečiai. Tai ne tik fiziniai asmenys, bet ir jų atstovaujami juridiniai asmenys, Lietuvos ir kitų pasaulio šalių piliečiai.

Mes turime galimybę bendrauti su klientais 12 kalbų, taigi nė vienas iš mūsų klientų nelieka nesuprastas.

Veikla

Iš pat pradžių daugiausia buvo vystomos dvi mūsų paslaugų kryptys,- migracija ir įmonių steigimas., bet vėliau mūsų paslaugų spektras išsiplėtė ir dabar mes galime suteikti savo klientams teisinę pagalbą, pasiūlyti transporto paslaugas Lietuvoje, buhalterines paslaugas. Be to, turime  įdomius investicinius projektus ir organizuojame reklamą internete, įskaitant internetinio portalo parengimą.

“MIGRACIJA123” šiuo metu pastoviai didina partnerių sąrašą – mes dirbame su notarais, advokatais,  registrų ir migracijos centro darbuotojais, turime  buhalterių kolektyvą bei talentingus verslo organizavimo, reklamos ir marketingo specialistus.

Šiandieną mes jau nebesusiduriame su neišsprendžiamomis problemomis, ir viską, kas susiję su migracija ir įmonių steigimu, mūsų specialistai išsprendžia greitai ir profesionaliai. Mes konsultuojame dešimtis kartų per dieną ir išmanome savo darbą.

Mūsų tikslai

  1. Padėti norintiems įsteigti savo įmonę Lietuvoje, o taip pat padėti pradedantiesiems verslininkams verslo organizavimo klausimais.
  2. Skatinti užsieniečių verslo atėjimą į Lietuvą, o taip pat konsultuoti juos migracijos klausimais, jei tai būtina, kad galėtų geriau vystyti savo verslą.
  3. Suteikti klientui kuo daugiau reikalingos pagalbos ir padėti jam padaryti savo verslą dar sėkmingesniu.

Mūsų klientai – tai ir fiziniai, ir juridiniai asmenys tiek iš Lietuvos, tiek ir iš viso pasaulio. Kaip pradedantys verslininkai, taip ir savo verslo profesionalai.
Mūsų specialistai – aukšto lygio profesionalai, įvertinantys savo nuopelnus pagal atliktą darbą ir visuomet užbaigiantys pradėtą reikalą.

Mūsų pasiekimai:

2011 metais –
16 pasaulio šalių piliečiai tapo „MIGRACIJA123“ projekto klientais;
115 vienetų užregistruotų UAB;
34 vienetai užregistruotų kitokio statuso įmonių;
Virš 300 konsultacijų.

2012 metais –
Dar 6 šalių piliečiai kreipėsi į „MIGRACIJA123“ įmonių steigimo bei migracijos klausimais;
Atidarytas naujas biuras, nebrangiai ir greitai teikiamos paslaugos, profesionalūs darbuotojai ir išsiplėtęs partnerysčių ratas.